Szczecińska stomatologia

Stomatologia to dziedzina medycyny zajmująca się profilaktyką i leczeniem zębów oraz innych tkanek jamy ustnej, a także kości skroniowo-żuchwowej. W celu otrzymania uprawnień do wykonywania tego zawodu, należy ukończyć pięcioletnie studia wyższe, staż podyplomowy oraz zaliczyć pozytywnie egzamin końcowy. Nie jest to łatwa praca, wręcz przeciwnie – jest wymagająca i czasem niewdzięczna, a każdy dentysta jest surowo oceniany. Aby trafić na odpowiedni fotel stomatologiczny należy przyłożyć się do poszukiwań, bowiem nie warto korzystać z usług pierwszego gabinetu, na jaki trafimy. Mamy możliwość poddania się leczeniu w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia lecz każdy z nas wie, że te usługi odbiegają znacząco od prywatnie wykonywanych. Trzeba pamiętać, że niepubliczne leczenie kosztuje, zatem zasięgnijmy opinii znajomych lub choćby zajrzyjmy do internetu, celem poznania renomy wybranej przez nas kliniki. W Szczenicie jest wiele placówek oferujących leczenie stomatologiczne [dentysta-stomatolog.com/szczecin,1.html], natomiast niewielka garstka z nich posiada zdecydowanie zachęcające doświadczenie.

Jedną z nich jest zlokalizowana przy ulicy Generała Zawadzkiego, Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna PP-Dent, w której przyjmuje pani Grażyna Połudzień. Absolwenta Pomorskiej Akademii Medycznej z tytułem lekarza dentysty wyróżnia się indywidualnym podejściem i zainteresowaniem każdym przypadkiem. Należy wziąć pod uwagę, że znalezienie dobrego stomatologa zajmuje trochę czasu, toteż nie warto rezygnować z leczenia w jego gabinecie bez powodu, w ten sposób zaoszczędzimy zarówno czas, jak i pieniądze. Dobrym kierunkiem dla szczecinian mających jakiekolwiek problemy z uzębieniem jest ulica Thugutta, przy której znajduje się gabinet pani Anny Czyżyk- Opiłowskiej. Profesjonalna, delikatna i uprzejma, takimi słowami określają panią Annę pacjenci. Wytrwałość i sympatyczne usposobienie są domeną w tym gabinecie, o czym możemy przekonać się sami. Należy wspomnieć, że istnieje możliwość rejestracji zarówno telefonicznej jak i przez internet, a to bardzo wygodne rozwiązanie. Nie można nie wspomnieć o pani Marcie Gałęskiej, która pracuje w Uni- Med., przy ulicy Wielkopolskiej. Pani Marta dorobiła się tytułu najmilszego dentysty w Szczecinie, co trzeba podkreślić.

Jak widać mamy duży wybór specjalistów i bardzo ułatwiony dostęp do nich. Zanim jednak będziemy potrzebować leczenia w gabinecie stomatologa warto wziąć sobie do serca jego zalecenia, dotyczące odpowiedniej profilaktyki. To właśnie takie działania uchronią nas przed niepotrzebnym stresem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *