Masaż ręczny w bydgoskim salonie kosmetycznym

Kolejny stresujący dzień w pracy za Tobą. Wracasz zmęczona do domu, w którym czekają na ciebie już kolejne obowiązki: przygotowanie obiadu, zmywanie, pranie, prasowanie, sprzątanie… Lista wydaje się nie mieć końca, a co gorsza jutrzejszy dzień wcale nie będzie lepszy. Do tego bolą cię plecy, rwie szyja i czujesz się po prostu zmęczona i zniechęcona. Potrzebujesz odpoczynku, relaksu, regeneracji i zwykłej chwili dla siebie? Udaj się do salonu kosmetycznego i oddaj w ręce wykwalifikowanych masażystów. Dzięki nim ożyje zarówno twoja dusza jak i ciało. Prawidłowo wykonany masaż ręczny niesie, bowiem ze sobą wiele korzyści dla rozmaitych obszarów ludzkiego ciała.

ODDZIAŁYWANIE MASAŻU NA UKŁAD KRĄŻENIA

Następuje szybsze krążenie krwi i limfy, które przyspiesza przemianę materii w organizmie oraz sprzyja szybszemu wchłanianiu się obrzęków. Właściwy ucisk posiada również działanie przeciwzakrzepowe.

ODDZIAŁYWANIE MASAŻU NA UKŁAD KOSTNY

Działanie stawów ulega polepszeniu, stają się one lepiej uelastycznione, odżywione i dotlenione. Produkcja mazi wewnątrz stawowej zostaje wzmożona, a więzadła okołostawowe wzmocnione. Masaż ręczny zapobiega również przeciążeniom i kontuzjom układu kostnego.

ODDZIAŁYWANIE MASAŻU NA UKŁAD NERWOWY

Przewodzenie bodźców nerwowych ulega poprawie, podobnie jak odczuwanie bodźców powierzchniowych i głębokich. Co więcej, w zależności od siły, z jaką wykonywany jest masaż może on działać na klientkę uspokajająco i relaksacyjnie (przy delikatnych ruchach dłońmi) lub wręcz pobudzająco (w przypadku mocniejszego nacisku).

ODDZIAŁYWANIE MASAŻU NA SKÓRĘ

Po odbytym masażu skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna, a zarazem lepiej odżywiona i ukrwiona. Tkanka tłuszczowa zostaje rozbita, a zrosty i zgrubienia zmniejszone.

ODDZIAŁYWANIE MASAŻU NA MIĘŚNIE

Dzięki odżywieniu i dotlenieniu, mięśnie zostają doskonale przygotowane do większego wysiłku oraz regeneracji po wysiłkowej, co zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia kontuzji. Brzmi cudownie, prawda.

Pozostaje pytanie: „Jak znaleźć kogoś o złotych dłoniach, kto zapewni tobie tak potrzebny relaks i regenerację?”. To bardzo proste. Wpisz w wyszukiwarkę internetową słowo „masaż” i na przykład sformułowanie „kosmetyczka Bydgoszcz” lub wpisz adres swiaturody.com, a otrzymasz całą listę gabinetów kosmetycznych oferujących wykonanie usługi masażu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *