Kosmetyczka w Szczecinie- oczyszczanie twarzy

Oczyszczanie twarzy to zabieg, który może pochwalić się długa tradycją. Na rynku kosmetycznym możemy odnaleźć wiele zabiegów podlegających pod tę dziedzinę. Wiele kobiet oraz mężczyzn korzysta z oczyszczania twarzy. Zabiegi te sprawiają, że nasza skóra staje się piękna i promienna.

W salonach kosmetycznych możemy odnaleźć wiele różnych zabiegów, które pozwolą spełnić oczekiwania każdej klientki z różnymi problemami skórnymi. W gabinetach tych oferowane jest między innymi manualne oczyszczanie twarzy, które polega na ręcznym usuwaniu wszelkich zanieczyszczeń, które mogą gromadzić się tuż pod powierzchnią skóry. Przygotowują się do tego zabiegu należy wykonać dokładny demakijaż , który pozwoli usunąć wszelkie zanieczyszczenia, które znajdują się na powierzchni naszej skóry. Po dokładnym oczyszczeniu powierzchni skóry przychodzi czas na peeling mechaniczny. Zabieg ten pozwala na usunięcie warstwy martwego naskórka, która utrudniałaby dostąp do zanieczyszczeń, które gromadzą się pod skórą. Po peelingu, należy nałożyć specjalny krem, które rozmiękczy zabrudzenia oraz otworzy wszystkie pory. Kiedy zabieg ten zadziała, odpowiednio wykwalifikowana kosmetyczka ze Szczecina (swiaturody.com/szczecin,kosmetyczka,9.html) w jednorazowych, sterylnych rękawiczkach usuwa wszelkie niedoskonałości, które może zobaczyć pod specjalną lampą. Po zakończeniu zabiegu należy przemyć twarz delikatnym płynem antybakteryjnym oraz nałożyć krem lub maseczkę, którzy zadziała na skórę w sposób łagodzący oraz przeciwzapalny. Przed końcowym opuszczeniem salonu przez klientkę, skóra twarzy powinna zostać zabezpieczona tłustym kremem, posiadającym filtry UV.

Bardzo popularnym w ostatnim czasie zabiegiem stała się hydrabrazja, która polega na ścieraniu głębokim wierzchniej warstwy naskórka za pomocą strumienia wody. Następnie każdy zaskórnik jest usuwany przez podciśnienie, który wytwarza odpowiedni sprzęt. Po wykonanym zabiegu skóra twarzy jest nawilżana za pomocą maseczek oraz kremów. Ogromną zaletą tego zabiegu jest fakt, że można go wykonywać nawet u osób posiadających cerę wrażliwą i naczyniową. Hydrabrazja to zabieg podczas, którego można osiągnąć spektakularne efekty już po pierwszym zabiegu.

2 thoughts on “Kosmetyczka w Szczecinie- oczyszczanie twarzy

  1. Ja się staram przynajmniej raz na dwa miesiące wybrać na takie oczyszczanie twarzy, dzięki temu mam dużo mniej problemów z cerą. Na początku nie byłam przekonana do tego, ale widzę jak to doskonale wpływa na moją skórę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *